KONTAKT JA BRONEERIMINE

Esimesed vabad ajad on hetkel detsembriks. Olen valmis korduvklientidele Skype ajal erandina tegema füüsilist kohtumist kui selles eelnevalt kokku lepime. 

Minu teise raamatu “Kuidas hoida armastust?” kordustrükk ilmus ja saadaval on ka e-raamat. Võimalik on osta ka otse autori käest! 

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise ning selle kinnituseks saabub meil. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Muul ajal kohtuda soovijad, palun andke oma soovist märku kas meili või telefoni teel. Saame kokku leppida erandaja, mis on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu.

Juhul kui vaba aeg on Teie jaoks liiga kaugel tulevikus, siis palun andke endast meilitsi märku ning panen Teid ootelehele, et hiljemalt 24 tundi enne kohtumise toimumist vabanenud ajast teavitada.

Skype teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype teel. Skype jaoks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid (Arengutreener OÜ) on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info