KONTAKT JA BRONEERIMINE

Kärt Kase uus raamat “Miks petetakse? Käsiraamat ennetuseks ja lahenduseks?” on saadaval nii Apollost kui otse autorilt.  

Alljärgnev ajabroneerimise süsteem kehtib kõigile st nii uutele kui olemasolevatele klientidele. 

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise ning selle kinnituseks saabub meil. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Pingelise töö tõttu üldiselt erandaegu ei paku, aga muul ajal kohtuda soovijad võivad oma soovist meilitsi märku anda. Kohtumise tasu sellisel juhul on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. 

Ootelehele panen alates 2021.a. kevad eelkõige olemasolevaid kliente, ainult erandjuhul uusi. Sellisel juhul teavitan jooksvalt vabanenud ajast, mis võib olla juba samal või järgmisel päeval.

Veebi teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype/zoom. Veebinõustamiseks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid (Arengutreener OÜ) on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info