KONTAKT JA BRONEERIMINE

Alljärgnev ajabroneerimise süsteem kehtib kõigile st nii uutele kui olemasolevatele klientidele

Erandajad: 9.01 kell 15:15, 12.01 kell 8:15, 16.01 kell 9:30 ja 10:30, 6.02 kell 15:15 ja 9.02 kell 8:15. Broneerimine meilitsi või SMS teel.

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise ning selle kinnituseks saabub meil (vaadake ka spämmkausta). Allolevas kalendris punasega on juba ära broneeritud päevad. Kui süsteem laseb valge kuupäeva valida, siis seal omakorda valged kellaajad on vabad. Broneeringu tegemiseks tuleb vaida üks kellaaeg ja sellel klikkida. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Pingelise töö tõttu üldiselt erandaegu ei paku, aga muul ajal kohtuda soovijad võivad oma soovist meilitsi märku anda. Kohtumise tasu sellisel juhul on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. 

Veebi teel nõustamine on kolmapäeva õhtupoolikul ja broneerimiseks valige allolevas vormis “Asukoht” => veeb. Veebinõustamiseks on vajalik ettemaksu laekumine kohtumisele eelneval päeval. Rekvisiidid (Arengutreener OÜ) on lehe allosas.