KONTAKT JA BRONEERIMINE

Kärt Kase uus raamat “Miks petetakse? Käsiraamat ennetuseks ja lahenduseks?” on saadaval nii Apollost kui otse autorilt.  

Alates 10.05.21 toimuvad taas kontaktkohtumised. Järjekorrad on pikad, enne puhkust on alles jäänud üks vaba aeg juulisse seega uute klientidega saan kohtuda  alates augustist.

Erandajad: 12.08 kell 11:30 ja 12:30. Broneerimine meilitsi. 

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise ning selle kinnituseks saabub meil. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Muul ajal kohtuda soovijad, palun andke oma soovist märku kas meili või telefoni teel. Saame kokku leppida erandaja, mis on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu.

Juhul kui vaba aeg on Teie jaoks liiga kaugel tulevikus, siis palun andke endast meilitsi märku ning panen Teid ootelehele, et hiljemalt 24 tundi enne kohtumise toimumist vabanenud ajast teavitada.

Skype teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype teel. Skype jaoks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid (Arengutreener OÜ) on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info