KONTAKT JA BRONEERIMINE

NB! 23.03 kell 15:50 vabanes aeg. Broneerimiseks palun saada meil või SMS.

Kes soovib oma õigustest abielus olles või seda lõpetades paremini aru saada, soovitan Skype teel õigusnõustamist Kärt Tamm-e poolt. Hind on väga soodne (vt hinnakiri).

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on järgmised:  kolmapäeva pärastlõunal, neljapäeva hommikul ja õhtul ning reede õhtul. Muul ajal kohtuda soovijad, palun andke oma soovist märku kas meili või telefoni teel. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu.

Juhul kui vaba aeg on Teie jaoks liiga kaugel tulevikus, siis palun andke endast meilitsi märku ning panen Teid ootelehele, et hiljemalt 24 tundi enne kohtumise toimumist vabanenud ajast teavitada.

Skype teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype teel. Skype jaoks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info