KONTAKT JA BRONEERIMINE

NB! Erandaegade 20.09 kell 14:40, 24.09 kell 14:40 ja 26.09 kell 8:45 broneerimiseks saatke palun meili või SMS.

Minu uus raamat “Kuidas hoida armastust?” on nüüd müügil! 

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on järgmised:  kolmapäeva ennelõunal, neljapäeva hommikul ja õhtul ning reede õhtul. Muul ajal kohtuda soovijad, palun andke oma soovist märku kas meili või telefoni teel. Saame kokku leppida erandaja, mis on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu.

Juhul kui vaba aeg on Teie jaoks liiga kaugel tulevikus, siis palun andke endast meilitsi märku ning panen Teid ootelehele, et hiljemalt 24 tundi enne kohtumise toimumist vabanenud ajast teavitada.

Skype teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype teel. Skype jaoks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info