KONTAKT JA BRONEERIMINE

Vabanes tavaaeg 14.11 kell 17. Erandajad novembris:  26.11 kell 16:30. Erandaegade borneerimine toimub meili või SMS-i teel. 

Minu teine raamat “Kuidas hoida armastust?” on müügil! 

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on kuni septembri keskpaigani esmaspäeval, neljapäeval ja reedel, edasi aga teisipäeval ja neljapäeval. Muul ajal kohtuda soovijad, palun andke oma soovist märku kas meili või telefoni teel. Saame kokku leppida erandaja, mis on 5 eurot tavavastuvõtust kallim. Allolevas kalendris vastavatele päevadele klikkides näete vabu aegu.

Juhul kui vaba aeg on Teie jaoks liiga kaugel tulevikus, siis palun andke endast meilitsi märku ning panen Teid ootelehele, et hiljemalt 24 tundi enne kohtumise toimumist vabanenud ajast teavitada.

Skype teel nõustamise broneerimiseks valige allolevas vormis “Location” => Skype teel. Skype jaoks on vajalik ettemaksu laekumine enne kohtumise algust. Rekvisiidid on lehe allosas.

  • Appointment Info

  • Your Info