KONTAKT JA BRONEERIMINE

Alljärgnev ajabroneerimise süsteem kehtib kõigile st nii uutele kui olemasolevatele klientidele

Vastuvõtt toimub Nõmmel Tervisekliinikus aadressiga Õie 37 (vt pilt all) , kus on hea tasuta parkida ning liiklus võrreldes kesklinnaga rahulikum. Vastuvõtuajad on teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti. Pingelise töö tõttu üldiselt erandaegu ei paku, mõned erandajad on siin lehel aegajalt saadaval ning need on tekstina eraldi välja toodud. Kohtumise tasu sellisel juhul on 10 eurot tavavastuvõtust kallim. Hetkel kehtivad hinnad on kodulehel “Hind” rubriigis.

Registreerumine vastuvõtule toimub läbi alloleva vormi täitmise ning selle kinnituseks saabub meil (vaadake ka spämmkausta). Veebi teel nõustamine on kolmapäeva õhtupoolikul ja broneerimiseks valige allolevas vormis “Asukoht” => veeb. Veebinõustamiseks on vajalik ettemaksu laekumine kohtumisele eelneval päeval. Rekvisiidid (Arengutreener OÜ) on lehe allosas.

Allolevas kalendris punasega on juba ära broneeritud päevad. Kui süsteem laseb valgel taustal sinisega kuupäeva valida, siis seal omakorda valged kellaajad on vabad. Broneeringu tegemiseks tuleb valida üks kellaaeg ja sellel klikkida. Tehniliste probleemide puhul saab aega broneerida ka meilitsi info[ät]suhteabi.ee või telefonil 53830017.

NB! Kärt Kase puhkab 15.07-26.08 ning sel ajal vastuvõtte ei toimu.