LUGEMIST

Tihti küsitakse minu käest lugemissoovitusi ühe või teise teema süvitsi käsitlemiseks üksi rahus ja vaikuses või koos partneriga arutledes. Panen mõned siia kirja, mis on minu arvates väärt lugemist.

  • Kliendid on abi saanud raamatust G. Chapmani “Armastuse viis keelt. Seal on juttu sellest, kuidas inimesed avaldavad armastust erineval moel ja kui partneri armastusavaldus on meie viisist erinev, ei pruugi me seda märgata või tähtsustada.
  • Inglise keeles lugejatele sobib W. Harley “His needs, her needs: building an affair-proof marriage”. Raamatus on juttu sellest, kuidas meie vajadused suhtes on tihti erinevad ja vahest me ei teagi, mis on meie partneri vajadused. Autori väitel saab teineteise vajadusi rahuldades ehitada üles kõrvalsuhte-ohu vaba kooselu – intrigeeriv kas pole.

Täiendan loetelu jooksvalt, aga suhteteemadel lugemist leiate ka minu blogist .

Raamatupoodides on müügil minu raamat “Suhteaudit: käsiraamat paaridele”, mis on mõeldud nendele, kes ei soovi tulla vastuvõtule, et koos minuga suhte hetkeseisu ja võimalikke probleeme kaardistada, vaid soovivad seda ise või partneriga mestis teha lugedes juurde teoreetilist tausta ning mõningaid soovitusi suhte paremaks toimimiseks.